Baiba Vigule

SVEIKI!

Priecājos Tevi te satikt! Šeit atradīsi mākslinieces Baibas Vigules kristīga dizaina izstrādājumus ar Bībeles tekstu - tie ir iedvesmas vārdi, ko paņemt sev līdzi ik dienas, iedrošināt savus mīļos un pateikt: "Tu neesi viens!"

Tie ir grafiski zīmējumi un stāsti ar kristīgu tematiku, kas tiek izmantoti kartītēs, kalendārā, krāsojamās lapās un citos produktos ar apdruku.

Joprojām ceļā pie sevis, pie Dieva, pie Tevis. Lai iedvesmotos, lai dalītos!

PAR MANI

BAIBA.ceļā esot esmu radījusi es, Baiba Vigule, piecu meitu mamma no Liepājas klusās, bet skaistās daļas - Karostas.

Kādā ļoti grūtā dzīves periodā sāku zīmēt. Jāsauc tomēr lietas īstajos vārdos - tā bija smaga depresija. Man bija nepieciešams ierakstīt prātā un sirdī nemainīgas patiesības, kas liek pacelt galvu, noticēt sev no jauna un uzticēties Dieva gādīgajai un vadošajai rokai. Zīmējot it kā apstājās laiks, un zīmuļa lēnie vilceni lika sakārtoties arī domām un norimt sirdspukstiem. Garās pastaigas Karostas jūrmalā ļāva nomest spiedīgo slogu, atsākt elpot vieglāk un no jauna mācīties sapņot, sapņiem noticēt un mācīties īstenot tos.

Pēc draugu aicinājuma zīmējumi pamazām pārtapa kartītēs un krāsojamās lapās, bet tas ir tikai ceļa sākums. Šis ir mans ceļš pie sevis, mans ceļš pie Dieva, un būšu priecīga, ja mani zīmējumi būs palīgs arī Tavā ceļā.

Lai top gaisma

KONTAKTI

Vienmēr priecāšos par Taviem jautājumiem, ieteikumiem vai atsauksmēm:

 

[email protected]                                            Liepāja, Latvija                  

+371 299 18081