NOTEIKUMI

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Sveicināti www.baibacelaesot.lv interneta veikalā! 

Turpmāk ir apkopoti noteikumi, lai darījumi veikalā noritētu veiksmīgi un saprotami.

Lūgums iepazīties ar noteikumiem pirms pirkuma veikšanas, jo, veicot pirkumu, Jūs aplieciniet, ka esat iepazinušies ar noteikumiem un tiem piekrītat.

Mājaslapas īpašnieks ir Baiba Vigule (turpmāk - pārdevējs), reģistrēta kā pašnodarbināta persona, ar adresi Liepājā. Viss saturs, kas publicēts mājaslapā, ja vien nav norādīts citādi, ir privātīpašums. Visas tiesības ir aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšanas vai izmantošanas gadījumā ir jāslēdz rakstiska vienošanās ar īpašnieku. 

Neskaidrību gadījumos lūdzu sazināties ar pārdevēju, izmantojot kontaktu formu vai rakstot e-pastu uz [email protected] 


Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Informācija par pirkumu

BAIBA.CEĻĀ ESOT pircējam jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Norēķini notiek Eiro (EUR) valūtā.  

Pasūtījuma veikšana

Veicot pirkumu, rūpīgi pārbaudiet, vai pirkuma grozā ir izvēlēts pareizais kartiņu veids un daudzums, tāpat arī citi produkti.

Ja pēc pirkuma veikšanas Pircējs pamana, ka dati ir ievadīti kļūdaini, nekavējoties lūdzu sazināties pa tālruni 29918081 vai uz e-pastu [email protected], lai labotu radušos situāciju.

Izdarot pasūtījumu, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar preces aprakstā norādīto informāciju. 

Ja tomēr radušies kādi jautājumi, lai līdz galam izdarītu izvēli par labu kādam BAIBA.CEĻĀ ESOT produktam, sazinieties iepriekš minētajā veidā.

Iespējami individuāli risinājumi, kā arī lielāki pasūtījumi. Par šādu iespēju, lūdzu, kontaktēties, izmantojot iepriekšminētos rīkus. 

Apmaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. 

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci un izvēlēto piegādes veidu divos veidos: 

  1. lietojot Interneta veikalā iestrādāto PayPal maksājuma rīku. 
  2. ar bankas karti: izmantojot PayPal sistēmu, tajā izvēlēties "Checkout as a Guest", pircējam nav nepieciešams PayPal konts. Nepieciešams ievadīt bankas kartes datus, kas vietnē netiek saglabāti.
  3. apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam uz e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu ar bankas pārskaitījumu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pircējs veic rēķina apmaksu 2 darba dienu laikā, maksājuma uzdevumā norādot rēķina numuru. Ja samaksa netiek saņemta, pirkums tiek anulēts. 

Piegādes kārtība

Visa prece, kas redzama BAIBA.CEĻĀ ESOT Interneta veikalā, ir pieejama uzreiz. 

Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu 1 - 3 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, neskaitot nedēļas nogales, Latvijas Republikas Valsts svētku dienas, kā arī iepriekš izziņoto pašu atvaļinājumu. Kopējais preču piegādes laiks var atšķirties no katra piegādātāja, tomēr vidēji tas ir līdz 5 darba dienām. Interneta veikals neuzņemas atbildību par piegādes kavēšanos, kas radusies izvēlētā pakalpojuma sniedzēja dēļ. Ja 10 darba dienu laikā prece netiek piegādāta, lūdzu sazināties ar Pārdevēju. 

Pasūtījums tiek nosūtīts uz pirkuma brīdī norādīto adresi vai pakomātu. Pieejami šādi piegādes veidi:

  1. 3 - 10 kartīšu piegāde uz Pircēja norādīto adresi - pastkastītē - ar Latvijas Pasta starpniecību. 
  2. Ar Latvijas Pasta starpniecību, ar iespēju sūtījumu saņemt pasta nodaļā vai Latvijas Pasta pakomātā.
  3. Uz Omniva pakomātiem.
  4. Iepriekš sazinoties un norunājot laiku - tiekoties Karostā (Liepājā).

Ja sūtījuma adresāts atrodas ārpus Latvijas, pirms pirkuma veikšanas lūdzu sazināties ar Pārdevēju par iespējamiem piegādes veidiem, samaksu un piegādes laiku.

Atteikuma tiesības

Mūsu mērķis ir piedāvāt klientam preci, kas viņam kalpo par iepriecinājumu, iedrošinājumu pašam vai par šāda rakstura dāvanu otram. 

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. 

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam vai nosūtīt to atpakaļ uz norādīto adresi vai DPD Paku Skapi Maxima X O.Kalpaka Liepājā. Visas atgriešanas izmaksas sedz Pircējs. Pēc preces atgriešanas Pārdevējs veic pirkuma atmaksu uz kontu, no kura tika saņemta pirkuma apmaksa.

Preces tiek nogādātas atpakaļ nelietotas, tīras, nesaburzītas, nesabojātas.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • preces ir sāktas lietot (ir veikti ieraksti);
  • preces ir bojātas Pircēja rīcības dēļ.

Gadījumā, ja pircējs konstatējis produkta ražošanas brāķi vai nepilnības, visas izmaksas par atgriešanu vai apmaiņu sedz Pārdevējs. 

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Krāsas

Produktu krāsas dzīvē var atšķirties no BAIBA.CEĻĀ ESOT mājas lapā attēlos redzamajām izmantoto elektronisko ierīču ekrāna iestatījumu dēļ. 

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka viņam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pricēja sniegtie dati BAIBA.CEĻĀ ESOT ir drošībā - tie netiks nodoti trešajai personai, kā arī netiks pārdoti.